Начальник управління Пенсійного фонду в Шишацькому районі звільнений із посади

13.07.2013 16:19
пенсійний фондНа виконання подання прокуратури Шишацького району Полтавської області начальник Головного управління Пенсійного фонду України в області звільнив із займаної посади начальника управління Пенсійного фонду України в Шишацькому районі відповідно до п. 6 ст. 30 Закону України «Про державну службу», тобто за порушення Присяги державного службовця.

До теми: Правоохоронці затримали жартівника, який замінував аеропорт Борисполя

Під час перевірок в управлінні Пенсійного фонду України в Шишацькому районі прокуратура встановила непоодинокі факти відмови у реєстрації звернень та прийому документів від громадян. Начальник цього управління вимагав від людей підписку на інформаційне видання Пенсійного фонду України. Без підтверджуючої квитанції про передплату він відмовлявся розглядати звернення, навіть коли пенсіонери зверталися за вирішенням своїх законних прав: перерахувати пенсію, надати довідку, поставити відмітку в пенсійному посвідченні. Під час перевірок прокуратура виявила понад 10 таких випадків.

Прокуратура вважає, що дії посадовця не відповідали Законам України «Про звернення громадян», «Про державну службу», Загальним правилам поведінки державного службовця, що затверджені наказом Головного управління державної служби України від 04.08.2010 року.
За результатами перевірки начальнику Головного управління Пенсійного фонду України в області прокуратура внесла подання з вимогою усунути виявлені порушення та за неналежне виконання службових обов’язків звільнити начальника управління Пенсійного фонду України в Шишацькому районі із займаної посади.

 Прес-служба прокуратури області

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: