На Миргородщині жнива у повному розпалі.

11.07.2013 14:19

жнива на миргородщиніЯк повідомили в управлінні агропромислового розвитку райдержадміністрації до обмолоту ранніх зернових в районі підлягає 12238 га, зернові та зернобобові культури обмолочено на площі 2207га з урожайністю 41,4 цн/га.

Серед господарств району біликівське ТОВ «Промінь-Приват», яке очолює досвідчений хлібороб Володимир Михайленко і в цьому році займає лідируючі позицій на жнивах. У цьому ще раз переконалися голова районної державної адміністрації Олександр Волошко та його перший заступник Микола Григоренко, побувавши з робочою поїздкою на полях цього господарства. Хлібороби господарства перетнули жнивний екватор. На сьогодні вони обмолотили озиму пшеницю більше як на 350 га, урожайність якої становить 42 ц/га.

У ТОВ «Славутич» теж пшениця урожайна. Про це повідомив у розмові директор господарства Анатолій П’ятько, для якого врожай ранніх зернових понад усе, який використовує всі наявні ресурси, щоб зібрати його до колоска, до зернини.

У ТОВ «Савинці» збирають пшеницю чотири екіпажі. Високопродуктивними «КЕЙСАМи» молотять озиму пшеницю сорту «золотоколоса» — по 60 центнерів з кожного гектара.

Рекордний урожай озимої пшениці в ДП ДГ ім. Декабристів, яке очолює вдумливій і розумний керівник, заслужений працівник сільського господарства України Володимир Цибенко. Після недавньої стихії, яка «погуляла» на полях його господарства, очі його світяться радістю. Передусім за те, що хлібороби господарства одні з перших у районі закінчили збирання ранніх зернових культур. Особливо порадувала озима пшениця, якої намолотили на круг по 61 центнеру. Це – своєрідний рекорд господарства.

Голова райдержадміністрації Олександр Волошко і його перший заступник Микола Григоренко, перебуваючи на полях названих господарств, дали високу оцінку жниварям, відмічаючи насамперед їх високу організованість і самовіддачу.

Поделиться в соц. сетях
0