На Полтавщині 63 школи не мають внутрішніх туалетів

07.05.2013 13:37
до 1 вересня ця проблема зникне

Проте до 1 вересня, за словами чиновників, ця проблема зникне

Не забезпечені теплими туалетами 63 загальноосвітні навчальні заклади Полтавської області. Про це у відповіді на інформаційний запит повідомила заступник директора Департаменту освіти та науки Полтавської ОДА Галина Власюк. 

Важливим завданням для поліпшення умов навчання учнів є облаштування внутрішніх туалетів у загальноосвітніх навчальних закладах у яких вони відсутні.
Станом на 20.04.2013 року теплі вбиральні мають 628 загальноосвітніх навчальних закладів. На сто відсотків вирішене питання щодо облаштування внутрішніх туалетів у містах Полтава, Кременчук, Комсомольськ, Лубни, Миргород та у Диканському, Карлівському, Лубенському, Машівському, Миргородському, Пирятинському і Шишацькому районах.
Не забезпечені теплими туалетами 63 загальноосвітні навчальні заклади області.
Згідно з наданою оперативною інформацією, до 1 вересня поточного року планується забезпечити теплими вбиральнями всі заклади: це і відновлення роботи існуючих внутрішніх туалетів, і облаштування нових, а також, при неможливості облаштування стаціонарних туалетів через технічні причини або через значну вартість робіт, придбання біотуалетів.
Зазначимо, у жовтні минулого року міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник сказав, що питання з облаштуванням теплих туалетів в сільських школах можна буде вирішити впродовж року-півтора.
Він також зауважив, що якщо в сільській школі навчається близько 20 учнів, «можна зробити теплу вбиральню у вигляді біотуалету».
Джерело:

ІА «Наголос»

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: