Не потрібен Миргороду берег турецький

12.05.2013 20:43
Миргород

Миргород

Автору цих рядків чотири роки тому випала не надто завидна можливість лікуватися в одній з ялтинських лікарень. Серпень, спека, неймовірна кількість відпочиваючих, як результат, хворе море, всілякі палички разом з інфекціями. В кінці-кінців, замість засмагання на пляжі, довелося задовольнятися сумнівним задоволенням від лікування гострої пневмонії.

І ось в один із днів ялтинська медсестра, ставлячи крапельницю, для підтримки розмови, запитала: «А ви звідки приїхали?» Почувши, що з Полтавської області, жінка цілком щиро заявила: «Ну і що ви у нас забули? Чим насолоджуєтеся? Брудним і хворим морем і хамством тих, кому залишаєте свої гроші? Та у вас же там набагато краще відпочивається ».

Медсестра пояснила. Виявляється, рік тому вона відпочивала в одному з санаторіїв Миргорода. І, за її словами, була захоплена кліматом та іншими природними умовами Полтавської області.

До речі, таку думку висловлюють дуже багато людей. Недарма жителі столиці досить охоче розкуповують напіврозвалені землянки в покинутих селах Миргородського району. А ті міргородчани, у кого грошей поменше мало не ціле літо проводять в наметах на берегах Хорола та Псла.

Останнім часом зрозуміли принади на місці і самі жителі Миргорода та району. Багато вже нагодовані Туреччиною та Єгиптом, роз’їздили всю Європу і вирішили, що вдома теж можна добре відпочити.

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: