Нова техніка для Миргородводоканал

23.04.2013 19:25
миргородводоканал

водоканал

Одним із пріоритетів у роботі міської ради було і залишається питання покращення матеріальної бази комунальних підприємств міста. Уже повідомлялося, що нещодавно за сприянням міської влади для комунального підприємства «Спецкомунтаранс» було придбано новий потужний сміттєвоз, а цими днями — проведено проплату за новенький екскаватор для «Миргородводоканалу».

— Перш за все, — говорить директор підприємства Юрій Маклак, — хотілось би подякувати міській владі, особисто Соломасі Сергію Павловичу, за ті натхнення і наполегливість, які він проявив у питанні придбання нової техніки для Миргородського водоканалу. Хочу нагадати, що ще в минулому році були виділені кошти на придбання екскаватора вартістю майже 500 тисяч, але у зв’язку зі збоями в роботі Держказначейства, на жаль, проплату здійснити не вдалося. І ось у цьому році ми спільними зусиллями разом із міською радою і особисто міським головою нарешті змогли оплатити вартість екскаватора. Відтепер Миргородський водоканал, можна так сказати, розбагатів на навантажувальний механізм.

— А що можна навантажувати у водоканалі екскаватором?

— Екскаватор для нас конче потрібний, адже у нас усі очисні споруди працюють за класичною системою, і мул, який раніше скидався під Гаркушинці, зараз розміщується на так званих мулових майданчиках. Із минулого року іде їх планомірне заповнення, і в нас на сьогодні залишилось тільки дві карти вільними. Та й вони в межах двох-трьох місяців будуть заповнені.

Отож, отримавши нову техніку, підприємство матиме можливість очищати як власну, так і прилеглу територію від накопичень мулу, що, безперечно, сприятиме покращенню екологічного становища нашого міста.

Віра ЯВТУШЕНКО
джерело

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: