Німці допомагають Миргороду заощадити на енергоносіях

17.06.2013 14:16

Днями з робочим візитом Миргород відвідали представники Проекту українсько-німецького співробітництва GIZ «Енергоефективність у будівлях». Міський голова Сергій Соломаха зустрівся з німецьким архітектором, технічним консультантом Проекту Маріо Бодемом та координатором проекту Імою Хреновою-Шимкіною. Про це повідомляє прес-служба Миргородської міської ради.
Миргород

Варто зазначити, що у цьому курортному місті з 2008 року триває плідна співпраця з німцями у царині енергозбереження. Так, у співпраці з фахівцями Проекту GIZ спеціалісти міської ради реалізували низку надзвичайно ефективних заходів з енергозбереження у будівлях бюджетної сфери. У місті створено дієву систему енергоменеджменту, що дозволила наблизитися до європейських норм споживання енергоносіїв, а також зменшити енергоспоживання і скоротити витрати бюджетних коштів на їхню оплату. Нині у ДНЗ № 5 «Сонечко» триває реалізація Проекту українсько-німецького співробітництва GIZ «Енергоефективність у будівлях». 400 тис. грн. на утеплення садочка виділено міською владою.

— Зараз наші фахівці разом із GIZ розробляють План сталого енергетичного розвитку Миргорода, а після його затвердження, сподіваюся, спільно працюватимемо над впровадженням, — сказав Сергій Соломаха, спілкуючись із німецькими партнерами.

Автор: Тетяна ЄРМОЛЕНКО
Джерело: «Полтавщина»

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: