Олімпійський день на Миргородщині

12.06.2013 08:32

Олімпійський спорт являє собою одне з найдавніших явищ в історії людства. Аналізуючи більш чим столітню історію сучасного олімпійського руху, неважко впевнитись в тому, що ідеали, які лежали в основі Олімпійських ігор Стародавньої Греції, вічні і принадні для людства. Боротьба за ці ідеали не тільки дозволила відродити Олімпійські ігри, але і зробила олімпійський спорт виключно популярним явищем, яке охоплює всі континенти та країни, свого роду феноменом суспільного життя світової співдружності.

Під егідою Національного олімпійського комітету України кожного року в червні проводиться Олімпійський день, в програму якого входять різноманітні конкурси і змагання. Саме такі дійства під олімпійським гаслом «Головне не перемога, а участь» і проходили в навчальних закладах району.

7 червня в гості до великосорочинських школярів завітали почесні гості: голова районної ради Наталія Дудник, завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту Володимир Дорогань, голова районної організації ВФСТ «Колос» Петро Стукало, голова Миргородської районної організації «Молоді регіони» Сергій Олексенко, чемпіон V спартакіади народів СРСР з легкої атлетики Микола Кужукін (який, до речі, народився і виріс у Великих Сорочинцях), олімпійський чемпіон 1972 року з баскетболу Анатолій Поливода. Звертаючись до присутніх гості наголошували на значимості і корисності систематичних занять фізичною культурою і спортом. Наші знамениті спортсмени підкреслили, що їхній шлях до спортивних вершин починався саме зі шкільного двору.

Після побажань розпочалося суто спортивне дійство.

Першими на старт вийшли вихованці дитячого садка, які долали дистанцію 30 м .Серед хлопчиків найпрудкішим виявився Даня Міщенко, серед дівчаток – Софійка Дерев’янко та Таня Ворохоба.

Учні 1-4 класів змагалися на дистанції 100 м. Переможці – Даша Козуліна, Марія Захарченко та Євген Цись.

Серед учнів 5-8 класів виявилося найбільше учасників. І тим приємніша перемога для Юлії Харченко та Михайла Демочка. І, нарешті, успішно виступили на найдовшій дистанції Яна Радченко та Олег Черниш.

Але переможених на цьому святі спорту не було. Всім учасникам дійства Микола Кужукін та Анатолій Поливода вручили сертифікати за підписами президента Міжнародного олімпійського комітету Жака Рогге і президента Національного комітету України Сергія Бубки.

По закінченні змагань почесні гості вручили призи для дитячого садочка і загальноосвітньої школи від сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації і районної організації «Молоді регіони».

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: