Популяризація здорового способу життя на Миргородщині

24.06.2013 17:38

спорт в миргородіВиконанню завдань та соціальних ініціатив Президента України щодо залучення дітей та підлітків до занять фізичною культурою і спортом, популяризації здорового способу життя на Миргородщині надається особлива увага.

Гирьовий спорт, боротьба вільна, самбо, дзюдо, сумо, футбол, легка атлетика – всі ці види культивуються в Миргородській дитячо-юнацькій спортивній школі «Колос», в якій навчається понад 200 учнів. Відділення ДЮСШ працюють у Ромодані, Великих Сорочинцях, Попівці, Комишні, Дібрівці, Гаркушинцях, Трудолюбі. Вихованці дитячо-юнацької спортивної школи досягають вагомих успіхів на всеукраїнських та світових змаганнях. В своєму активі маємо одного заслуженого тренера України, двох заслужених майстрів спорту, дванадцять майстрів спорту. Це все доробок тренера-викладача Отиська Сергія Володимировича.

До теми: Краще село Полтавщини 2013

Три команди беруть участь у змаганнях дитячо-юнацької футбольної ліги Полтавської області. Це Ромодан, Великі Сорочинці, Комишня спільно з Попівкою.

До міжнародного олімпійського дня у всіх навчальних закладах району відбулися масові заходи, присвячені цій даті. Для дітей проводились різноманітні конкурси, вікторини, змагання. Для проведення цих заходів залучались ветерани фізичної культури і спорту, люди, які досягли значних спортивних вершин.

До теми: Футбол — чепіонат області серед команд першої ліги

Один із таких заходів відбувся у Великосорочинській загальноосвітній школі. В гості до школярів завітали чемпіон Радянського Союзу з легкої атлетики 1971 року Микола Кужукін (до речі, який народився і виріс у Великих Сорочинцях) та олімпійський чемпіон з баскетболу 1972 року Анатолій Поливода. Відомі у минулому спортсмени невимушено спілкувалися зі школярами, ділилися спогадами про зіркові роки, давали слушні поради про доцільність занять фізичною культурою і спортом, і неодноразово наголошували, що їх шлях до спортивних вершин починався саме зі шкільного подвір’я.

По закінченні змагань олімпійські сертифікати за підписами Президента МОК Жака Рогге та Президента НОК України Сергія Бубки були вручені всім учасникам змагань.

Аналогічне яскраве дійство пройшло у Кибинцях. У гості до школярів завітав чемпіон Європи серед сільських спортсменів з бігу на 800м Петро Хоменко, а в змаганнях прийняв участь сільський голова Михайло Ярмоленко, який разом зі своїм внуком здолав олімпійську дистанцію.

Не менш цікаво такі заходи відбулися в Трудолюбі, Ромодані, Комишні та інших селах району.

Джерело

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: