Працює «телефон довіри»

10.03.2013 19:45

telefonКерівництво Миргородського МВ (з обслуговування м. Миргорода та Миргородського району) УМВС України в Полтавській області велику увагу приділяє роботі зі зверненнями та повідомленням громадян про кримінальні правопорушення, що вчинені злочинцями чи готуються до вчинення і, аби кожне повідомлення про порушення законних прав, інтересів та свобод громадян не залишалося нерозглянутим.
На першому поверсі адміністративної будівлі міськвідділу, розташованій по вул. Якова Усика, 34 м. Миргорода, при громадській приймальні щодобово працює лінія «телефону довіри» за номером 5-20-63 та поштова скринька «Для заяв, скарг і пропозицій», на які всі бажаючі можуть подзвонити та повідомити будь-яку інформацію про кримінальні правопорушення, поскаржитися на роботу правоохоронців або запропонувати шляхи спільної співпраці.
Усі без винятку звернення громадян, які надходять на щодобову лінію «телефону довіри» та до поштової скриньки «Для заяв, скарг та повідомлень» у терміновому порядку передаються до чергової частини міськвідділу для подальшої реєстрації.
За усіма повідомленнями проводяться ретельні перевірки. Якщо ж звернення не стосується компетенції міліції, заявник отримує ввічливе кваліфіковане роз’яснення щодо подальшого його вирішення.
Також, у міськвідділі додатково працює «телефон довіри» по лінії незаконного обігу наркотиків.
Тож, шановні громадяни, якщо Ви не байдужі до проблеми боротьби з таким негативним явищем, як наркоманія, та знаєте факти продажу наркотичних засобів або бажаєте припинити діяльність наркопритону, телефонуйте за номером (05355) 5-22-54.
Крім цього, цілодобово, зателефонувавши до чергової частини Миргородського МВ за номерами: (05355) 5-24-50 або з мобільного безкоштовно «102» Ви можете викликати на допомогу міліцію.

Поделиться в соц. сетях
0