Підсумки ЗНО — 2013 в Миргороді

10.07.2013 13:49

підсумки зно в МиргородіНайважливіший етап ужитті абітурієнтів 2013 року уже позаду. Останній тест зі світової літератури випускники склали 27 червня. Тестування пройшло організовано без суттєвих зауважень з боку уповноважених осіб Українського центру оцінювання якості знань.

У нашому місті було організовано роботу 4-х пунктів тестування на базі шкіл: загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 імені Панаса Мирного, загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №9, спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5 та гімназії імені Т.Г. Шевченка. За 7 тестових днів тестування пройшли 3529 абітурієнтів. У Миргороді в цьому році складали тести з чотирьох предметів: української мови, математики, історії України та біології. Традиційно, учасники тестування скаржилися на складність завдань та невідповідність рівнів у І та ІІ сесіях. Та які б бурхливі емоції не вирували, правильні відповіді до завдань тесту ухвалено предметною фаховою комісією без жодних зауважень до змісту тестових завдань та однозначності відповідей на них.підсумки зно

Значна робота була проведена і серед персоналу залученого до проведення тестування: 144 педагоги пройшли навчання і отримали сертифікати. Серед них: 137- старших інструкторів, 5-відповідальних та 4 помічників відповідальних за пункти тестування. Для збереження громадського порядку були залучені працівники МВ (з обслуговування міста Миргорода та Миргородського району.) Медичне обслуговування забезпечували 5 лікарів та 4 медичних сестри центральної районної лікарні.

Нині уже відомі результати тестування з усіх предметів. Попереду вступна кампанія, яка розпочалася цього року 1 липня і триватиме до кінця місяця. Тож наступний етап для абітурієнтів — це подача документів до приймальних комісій вузів.

Джерело

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: