Під виглядом обов’язкових платежів нав’язують інформаційні послуги за оформлення закордонних паспортів

11.07.2013 17:30

загранпаспорт
Прокуратура області перевірила дотримання вимог Закону України «Про адміністративні послуги» в діяльності органів державної влади, установ та підприємств.

Перевіркою в Управлінні державної міграційної служби в області встановлено, що при цій установі працювали суб’єкти господарювання, які додатково, під виглядом обов’язкових платежів нав’язували громадянам інформаційні послуги за оформлення закордонних паспортів. Про це повідомив старший прокурор відділу захисту конституційних прав і свобод громадян та інтересів держави прокуратури області Ігор Степаненко.

До теми: Закордонний паспорт можна отримати за 170грн.

Також посадовці УДМС в області нав’язували громадянам отримання додаткових документів, які не були обов’язковими, при цьому не завжди повідомляючи про безоплатність або добровільність сплати коштів за них.

До теми: Срок оформления загранпаспорта сократят до 20 дней

За результатами перевірки начальнику УДМС в області внесено подання з вимогою усунути зазначені порушення, причини та умови, що їм сприяли.
«Загалом за результатами проведених перевірок внесено 68 документів прокурорського реагування та розпочате 1 кримінальне провадження», — констатував І. Степаненко.

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: