Радість миргородських автомобілістів

10.04.2013 18:27
Дороги в Миргороді

Дороги в Миргороді

Нарешті в Миргород прийшла довгоочікувана весна, хоч і на місяць пізніше календарної, всі дуже їй зраділи, коти, діти, садівники, а особливо автолюбителі.

Дороги стали сухі, але не менш небезпечні, проявилися і збільшилися торішні ями і вибоїни, а також як і кожен рік додалися нові, незрозуміло звідки взялися за період холодів. СТО нашого міста від таких проблем тільки у виграші, хоча і ціни, не піднялися, але кількість автомобілів які вимагають ремонту різко зросла. У мене склалося враження, що не тільки у нашого президента, але і у менш важливих персон (як то заходів або голова міської адміністрації), є особистий вертоліт, так як доріг вони не бачать і їх дорогі іномарки за ним не їздять. А як же бути простим городянам? Хто їм відшкодує збиток за зношену підвіску автомобіля або погнутий диск? Але найцікавіше, те, що ремонтувати ніхто і не збирається. Хоча б як не будь присипали найбільші ями. А у відповідь тільки й чути — грошей у бюджеті немає, а якби й були, то вони вже розподілені на інші не менш важливі проблеми міста.

А хіба дороги будь-якого населеного пункту не основний показник його добробуту? А що маємо ми — на самому центральному перехресті величезна яма яку насилу об’їжджають навіть мотоциклісти. На місці нашого мера мені було соромно запрошувати гостей, коли посеред головної вулиці така «радість автомобіліста».

У кожного міста є ворота — це вокзали, але дороги до вокзалів теж не краще центру. Кожен, хто приїжджає в Миргород на поїзді бачить гарний, сучасний вокзал, але як тільки прямує в центр на маршрутці або таксі його чекає місцевий екстрім у вигляді багаторазових ям і вибоїн. І яке в нього складеться перше враження? Звичайно ж негативне. Щороку в грудні комунальні і дорожні служби складають рапорти про виконану роботу і витрачені кошти. Можливо, вони щось і роблять, але як завжди або перед чимось (Сорочинський ярмарок), або після чогось (чергової аварії по «вині» дороги). І чого нам звичайним жителям раніше чекати Ярмарки, чи аварії — тоді чомусь завжди знаходять гроші. А до тих пір користуйтеся тим, що є. І таких прикладів у нашому місті дуже багато і перераховувати всі вулиці перехрестя просто немає сенсу, так як ситуація не зміниться, до настання вище перерахованих пригод, і така ситуація повторюється з року в рік, на радість простим жителям і гостям міста.

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: