Реформа міського теплозабезпечення в Україні

20.05.2013 17:32
Реформа міського теплозабезпечення в Україні

Реформа міського теплозабезпечення в Україні

Проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Реформа міського теплозабезпечення в Україні» включає Миргород і 25 міст-партнерів з України, а працює в нашій країні з 2009 року. Голова міської ради Соломаха Сергій та його делегація взяли участь в узагальнюючій конференції, що називається «Співпраці Проекту з 25 містами України та Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства (Мінрегіонбуд) з метою поліпшення енергоефективності у містах». На ній обговорювалися питання політики теплопостачання, його економічне та тарифне регулювання. Представники міст ділилися досвідом, демонстрували власні проекти.
Проект USAID проводив перевірку стану систем міського теплопостачання, удосконалював його роботу, допомагав уряду України в проведені реформ у цій галузі, допомагав у розробці муніципальних планів, розробляв прилади технічного обліку, впроваджував енергозберігаючі проекти. За всі роки своєї діяльності американський проект допоміг містам України залучити державних та приватних інвестицій на суму 175 000 000 доларів. В результаті роботи проекту збережено 295 000 000 кубометрів природнього газу, а викид парникових газів знизився на 534 000 тон.
На конференції були присутні посол США Джон Тефт, Григорій Семчук (заступник Міністра Мінрегіону), голови 25 міст України, представники USAID, Міносвіти, Мінекономіки, Центру економічних реформ при Президентові України, Держенергоефективності, Асоціації енергоаудиторів, Енергетичної компанії ДТЕК, та інших.
Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: