Салон ювелірних виробів «Срібло Золото»

29.05.2013 19:05
Салон ювелірних виробів

Салон ювелірних виробів

Салон ювелірних виробів «Срібло Золото» — перший ювелірний магазин міста Миргорода, який було засновано в 1993 році. На протязі 20-ти років свого існування він радує своїх клієнтів широким асортиментом якісних виробів зі срібла та золота з дорогоцінним та напівдорогоцінним камінням. Салон пропонує вашій увазі кращі товари провідних виробників України, у тому числі відомого місцевого виробника – ювелірної компанії «Еллада», яка займає престижну позицію на ринках нашої країни.
Асортимент постійно оновлюється — сережки, підвіски, різномаїття золотих і срібних кілець, перстні та обручки. Ланцюжки та браслети машинного та ручного плетінь. А сяйво діамантів зачарує до глибини душі та подарує незабутню атмосферу радості та щастя.
Новинка цього сезону – срібні вироби із золотими вставками, які виконані в сучасному дизайні та виглядають не гірше прикрас з поєднанням білого та червоного золота, але за значно нижчою ціною.
Досвідчений продавець-консультант детально ознайомить вас з асортиментом продукції та допоможе підібрати потрібний товар.
Салон ювелірних виробів «Срібло Золото» завжди піклується про своїх клієнтів, весь сервіс тут представляється повним спектром ювелірних послуг:
— Швидкий та якісний ремонт;
— Професіональна оцінка золотих та срібних виробів, дорогоцінного каміння;
— Це єдине місце у Миргороді, де ювелірні вироби можна придбати в кредит на визначений термін, маючи при собі лише паспорт та идентифікаційний код.
— Обмін дорогоцінного металу на готовий виріб.

Ювелірний салон «Срібло Золото» розташований за адресою:
м. Миргород, вул. Незалежності, 7.
Графік роботи:
Понеділок – П’ятниця : 9:00 – 19:00;
Субота: 9:00 – 18:00;
Неділя: 9:00 – 16:00.
Телефон: (05355) 5-26-44

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: