Свято весни і жінок

08.03.2013 19:52

image003_1.previewТеплі привітання лунали сьогодні і на адресу представниць прекрасної половини людства у залі засідань Миргородської міської ради на урочистих зборах з нагоди Міжнародного жіночого Дня 8 Березня. Зі святом весни і краси жіноцтво привітав міський голова Сергій Соломаха.
Ми — чоловіки — будемо робити все можливе, щоб ваше життя ставало кращим щодня.Сергій Соломаха подякував жінкам за небайдужість до проблем сучасного життя, за активну громадську позицію та плідну професійну діяльність.
Щирі слова вдячності лунали і від депутата Полтавської обласної ради, Генерального директора ПрАТ «Миргородкурорт» Олександра Гавловського, прокурора Миргородської міжрайонної прокуратури Андрія Передерія, депутата міської ради, командира військової частини А 1356 Олега Геся, члена виконавчого комітету, директора МП «Контакт» Андрія Карпенка. Представницям 50- підприємств, установ та організацій було вручено Почесні грамоти міської ради. Святкову атмосферу весняного свята доповнив музичний подарунок від учасників художньої самодіяльності курортного міста.

 

Поделиться в соц. сетях
0