Смітник на пляжах Миргорода

17.05.2013 15:19
пляж Миргорода

Міський пляж Миргорода

Нещодавно до нашої редакції через вкладку «Повідомити новину» почали звертатися мешканці Миргорода зі скаргами щодо стану місцевих пляжів. 
Жителька Миргорода Алла повідомила:
«Поднимите пожалуйста тему по поводу туалетов и мусорных баков на пляжах. Мы отдыхаем на «студенческом» пляже, где нету ни туалета ни мусорного бака. Мусор просто выбрасывают в кучу которую никто не убирает».
Як виявилося, на території облаштованих для відпочинку піщаних берегів, взагалі відсутні урни для сміття, а туалети закриті та забарикадовані мотузками.

туалет на міському пляжі Миргорода

туалет на міському пляжі Миргорода

По всій території «міського пляжу» розкидані порожні пляшки від спиртного, поліетиленові відходи, продуктове сміття, гілля та сухе листя. 14 травня, о 9 годині ранку невелика бригада прибиральників очистила пляж, та все ж проблема відсутності сміттєзбірників не вирішена. Вони повинні бути біля кожної лавки, та, на жаль, немає ні одного. Сезон вже давно розпочався, а «міський» та «студентський» пляж ще не облаштовані належним чином . Таке відношення міської влади до розвитку курорту, який ми намагаємося вивести на вищий рівень рекреаційного сервісу в Україні, просто неприпустиме. Люди вимагають вжити належних заходів.
Автор статті: Іван Сірко
Автор фото: Влад Клез

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: