Сорочинський ярмарок розпочинає прийом заявок на участь у заході

16.05.2013 15:09
Сороченський ярмарок

Сороченський ярмарок

Національний Сорочинський ярмарок цього року традиційно пройде в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області з 20 по 25 серпня.

Цього року організатори планують розвантажити центральну алею, для цього паралельно їй прокладуть дорогу. Окремо планують зробити містечко для народних майстрів.

У цьому році вперше організатором Сорочинського ярмарку буде Полтавська ОДА. Постановою уряду від 11 лютого 2013 організаторські функції Координаційного комітету передані обласної владі, яка визначить генерального розпорядника ярмарку та умови участі в ньому.

Сьогодні, 16 травня, ТОВ «Сорочинський ярмарок» розпочинає прийом заявок на участь у заході від промпідприємств і підприємств громадського харчування.

Довідка: ТОВ «Сорочинський ярмарок» є організатором Національного Сорочинського ярмарку. Підприємство орендує землі, на якій проводиться ярмарок, і також має права на ТМ «Сорочинський ярмарок», «Національний Сорочинський ярмарок», «Сорочинська». З 1999 року, згідно з указом Президента України, Сорочинський ярмарок отримав статус національного.

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: