Сорочинський ярмарок цьогоріч «накладеться» на “Барвисту Україну”

11.04.2013 11:07
Сороченский ярмарок

Сороченский ярмарок

Цього року Національний Сорочинський ярмарок, який відбудеться з 20 по 25 серпня, майже співпадає у термінах проведення із Загальнодержавною виставкою “Барвиста Україна”, що пройде в Києві з 20 по 23серпня.

Як бути полтавським підприємствам в такій ситуації, вирішували сьогодні  за круглим столом члени Ради з питань виставкової діяльності при ОДА.

Адже на виставку “Барвиста Україна” запрошують всі області України  — в тому числі й Полтавську. Керівники департаментів ОДА та представники деяких підприємств вирішили обрати за пріоритет Національний Сорочинський ярмарок, так як учасники, які експонують свої здобутки на цьому заході, традиційно формують уявлення про Полтавську область на всю Україну.

До того ж не всі полтавські підприємства фінансово-спроможні брати участь у столичній виставці. Натомість вони віддають перевагу профільним виставкам конкретної діяльності підприємства.

Проте ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» не відкидає можливості своєї участі у Загальнодержавній виставці “Барвиста Україна”, так як планує там продемонструвати свої здобутки і  позиціонувати себе серед інших підприємств України.

Поделиться в соц. сетях
0