Соціальна справедливість і миргородці

20.02.2013 19:47

20 лютого 2013 року вдруге в Україні відзначається День соціальної справедливості. Не залишився осторонь відзначення даної події і миргородці. В приміщенні музею ім. Д.Гурамішвілі в рамках проекту „Університет третього віку” було проведено круглий стіл у якому взяли участь 38 пенсіонерів.
На засіданні були розглянуті актуальні питання соціального захисту населення. Студенти „третього віку” активно включилися в обговорення соціальних питань, генерували нові ідеї, охоче ділилися з організаторами своїм немалим життєвим досвітом, висловлювали слушні пропозиції.
В цей же день в Миргородському міськрайонному центрі зайнятості, в рамках Дня відкритих дверей, відбулося засідання круглого столу на тему «Стратегічні напрями у соціальній сфері» в якому взяли участь директор центру зайнятості Соломаха І.І., начальник управління праці та соціального захисту населення Миргородської міської ради Тимкова В.В., заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Миргородської РДА Шевченко О.І, головний державний інспектор з праці Полтавської ТДІзПП у Полтавській області Гармаш С.М., начальник Миргородської ОДПІ Зайченко О.П., керівники підприємств та спеціалісти відділу взаємодії з роботодавцями.
Про питання легалізації праці та дотримання законодавства про працю доповіли головний державний інспектор з праці Гармаш Світлана Миколаївна та начальник Миргородської ОДПІ Зайченко Олександр Петрович. Дискусія видалась цікавою та насиченою.
Цього ж дня відбулася ще одна зустріч, в якій взяли участь особи з обмеженими фізичними можливостями, які перебувають на обліку в Миргородському МРЦЗ та роботодавці, які постійно організовують та проводять міні- ярмарки вакансій для людей з інвалідністю, представники Управління праці та соціального захисту населення Миргородської міської ради та Миргородської РДА. Під час зустрічі представники кадрових служб ТОВ «Велс», ТОВ «Велс Україна», ПАТ «Армапром», Філії «Дібрівського кінного заводу № 62» надали вичерпну інформацію про вакансії для осіб з інвалідністю та вимоги до претендентів. Головний спеціаліст з контролю за правильністю призначення та виплати пенсій, сектору обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи УПСЗН Миргородської міської ради Бізіна М.П надала необхідну інформацію щодо забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідів, санаторно-курортними путівками та автомобілями.

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: