Спартакіада трудових колективів Миргорода

11.03.2013 19:31

spartakiada.defaultСтартувала в черговий раз Спартакіада трудових колективів міста. Після зустрічі з представниками організацій було вирішено проводити Спартакіаду з 10 видів спорту — шашок, шахів, зимової риболовлі, настільного тенісу, волейболу, баскетболу, міні-футболу, легкої атлетики, гирьового спорту та перетягування канату. Попередньо бажання брати участь у змаганнях виявили 12 колективів, але не всі будуть виступати у всіх видах програми – згідно з власними можливостями.
І вже 9 лютого в шаховому клубі міської ДЮСШ пройшли змагання з шашок. Відрадно те, що з кожним роком підвищується майстерність учасників. Представники команд стараються виставляти найсильніших учасників, а для цього проводиться попередній відбір, що не може не радувати. Так, два новачки змагань — В. Гурєєв із команди ПАТ «Армапром» та В. Кавунов із команди «Надра» посіли відповідно 2 та 3 місця, потіснивши декількох фаворитів змагань. А переміг (прогнозовано) представник освітян В.Яворовський. У боротьбі жінок за перемогу лише завдяки додатковим показникам перемогла представниця освітян О. Лешакова, яка випередила Л. Стеценко із команди «Надра», третьою стала Л. Коростиленко з команди 3 ТВУЗ.
Наступного дня проходили змагання з шахів. І от тут сталася сенсація. Беззмінний чемпіон Спартакіади В.Яворовський програв представникові 3 ТВУЗ В. Лук’янченку, і хоча потім він двічі зіграв у нічию, завдяки особистій перемозі, посів перше місце. Третє місце завоював (відкриття цієї Спартакіади), представник ПАТ»Армапром» — В. Гурєєв.
У жінок упевнено перемогла представниця «Армапрому» — Т. Юрова, другою стала Л.Малдрик із команди Держустанов, третє місце посіла Л. Коростиленко з 3 ТВУЗ, яка впевнено виступила у двох дисциплінах.
Після двох видів змагань у командному заліку лідирує команда освітян, другими йдуть представники 3 ТВУЗ і на третє місце вийшла команда «Армапрому».

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: