Спортсмени з Миргорода знову на висоті

04.07.2013 12:57

Миргородські спортсмениМиргородські кадети 96-97 рр народження 25 та 26 червня у місті Очакові (Миколаївська обл.) брали участь у Міжнародному турнірі з греко-римської боротьби імені А.В. Суворова. На змаганнях були присутні 150 учасників з України , Білорусії, Росії та Молдови.

До теми: Брейкденс туса в Полтаві

Наші миргородські козаки дали справжній бій противникам і показали дуже гарні результати. Так, у ваговій категорії до 46 кг, Микола Степанюк поборовши у фінальній частині учасників з Рівного та Миколаєва став абсолютним переможцем змагань. Інший наш земляк Назар Дерюга, вагова категорія до 69 кг, після 4-х перемог дістався фіналу, але не зміг перемогти і посів почксне друге місце. До речі, саме у цих вагових категоріях приймали участь найбільше борців, тому нашим хлопцям було вкрай важко. Тож ми вітаємо миргородцыв з досягненням таких гарних результатів. Молодці! Знай наших.

До теми: Майже чемпіон