Талановиті діти Миргородщини

02.06.2013 15:34
Миргородський квітограй

Миргородський квітограй

Діти – це майбутнє будь-якої нації, будь-якої держави, адже саме з них починається усе на світі. 
Ні для кого не таємниця, що найбільше неймовірно обдарованих дітей лише в Україні. Українські дітки вже неодноразово доводили, що талановиті діти – талановиті у всьому! Це і музиканти, танцюристи, спортсмени, і майбутні мультиплікатори, гумористи, шахісти, і навіть техніки, конструктори… Ті, які мають потенціал стати відомими зірками світового рівня, але, на жаль, поки не мають таких можливостей.
З метою популяризації дитячої творчості, створенню умов для вдосконалення виконавської майстерності та підтримки обдарованої молоді на Полтавщині проводиться безліч конкурсів, оглядів, фестивалів.
Так, 1 червня 2013 року 11.00 годині в місті Миргород відбувся обласний фестиваль дитячої та юнацької творчості «Миргородський квітограй», присвячений Міжнародному дню захисту дітей.
У ньому взяли участь талановиті діти із усієї Полтавської області: Полтави, Лубен, Нових Санжар, Шишак, Пирятина тощо.
Не винятком стали і діти Миргородського району. На центральній сцені міста свої вміння демонстрували вокалісти: Анастасія Борисенко (учениця Ромоданівської дитячої музичної школи, вчитель – Л.Фурман), Катерина Сіренко, Ірина Кравченко, Світлана Гусятинська, Анна Донець (вихованки студії вокалу «Тріумф» Миргородського районного будинку культури, керівник – Ю.Трошина), Анастасія Радченко (солістка Хомутецького сільського будинку культури) та дитячі танцювальні колективи «Ренесанс» (Великосорочинська дитяча музична школа, керівник – О.Решітько), «ХОМУТЕЦЬКІ ЗІРОЧКИ» (Хомутецький сільський будинок культури, керівники І. та О.Гусятинські), учасники хореографічної студії «Перлина» Миргородського районного будинку культури, керівник – О.Додух).
Журі конкурсу відмітило високу виконавську майстерність та сценічну культуру наших дітей. Всі вони отримали грамоти, дипломи та цінні подарунки.
Та найбільшою гордістю Миргородщини є перемога у номінації вокал (середня група) маленької зірочки – солістки Хомутецького сільського будинку культури Анастасії Радченко, яка отримала найвищу нагороду конкурсу – ГРАН-ПРІ.
На кожному кроці ми бачимо спалахи дитячих талантів, вправних і впевнених, боязких і сором’язливих, але кожному з них приділяємо неабияку увагу. Тож будемо сподіватися, що усі дитячі мрії здійсняться, таланти розквітатимуть, а дорослі, які взялися за таку благородну справу, будуть їм у цьому допомагати. І на миргородському мистецькому олімпі кожного року з’являтимуться нові талановиті зірочки, які сяятимуть ще яскравіше!

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: