Танці — терапія для душі

12.03.2013 13:42

Людина — частинка спільноти. І обов’язковою умовою її повноцінного існування є, безперечно, спілкуванням із собі подібними. Ось тільки як спілкуватися: обговорювати побутові проблеми й політичні новини, просто попліткувати чи доводити свою «беззаперечну» правоту? Звичайно, на примітивному рівні, це й буде спілкуванням. Та є й набагато вищі рівні взаємовідносин між людьми.
Скажімо, Олена Леонідівна Крамаренко, один із ініціаторів створення у Миргороді студії соціального танцю при спортивно-оздоровчому комплексі «Афродіта» вважає, що спілкування в танці — це особливий рівень спілкування, як мовиться, на рівні душі. І замінити чимось іншим таке спілкування неможливо. Тож і створили студію соціального танцю.
— Соціальні танці розраховані для людей будь-якого віку, статі й рівня підготовки, — розповідає Олена Крамаренко. — Тобто до нас можуть приєднатися і пенсіонери, й школярі, і люди середнього віку. А робимо ми це для того, щоб отримати задоволення від вміння правильно і красиво рухатись. І хочемо допомогти отримувати таке задоволення усім іншим. Зазвичай ми спочатку пропонуємо підготовчу програму — розробка усіх груп м’язів під латиноамериканську музику. Там чіткий ритм, рухлива, душевна музика, котра захоплює і людина, маючи навики певних рухів, уже задумується не над тим як вона танцює, а над тим, що хоче виразити своїм танцем.
Де б я не була, чим не займалася я завжди танцюю, щоб отримати задоволення я танцюю, щоб познайомитися з новими людьми я танцюю. Тобто це мій стиль життя.

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: