Тероризм по-полтавськи: чоловік повідомив про захоплення заручників в автобусі

11.07.2013 14:28

полтаваЗахмелілий чоловік образився на водія маршрутки і повідомив рятувальникам про захоплення заручників в автобусі. Що було далі — розкажемо в сюжеті.

Той рейс запам’ятався всім пасажирам. П’яний чоловік чіплявся до подорожніх, емоційно реагував на зауваження. Водій автобуса висадив задираку на одній із зупинок. До рідного села той не доїхав кілька кілометрів.

Затриманий

— Їхав, поспорився з водітєлєм.  

— Чого?

— Їхав, громко розговарював. Він мені зробив зауваження. Я йому кажу: «Я тебе зірву к чортовій матері!» От і всьо. Він остановив автобус. Каже на мене — терорист.

Чоловік напідпитку — вирішив відіграти роль до кінця. Зателефонував у ДСНС і повідомив про захоплення заручників. Водій про це дізнався, під’їжджаючи до кінцевої зупинки.

Олександр, водій автобуса:

— По дорозі він до пасажирів приставав, як п’яна людина. Я вже терпів-терпів, а тоді висадив його у Пронозівці. Він мені каже: «За це отвєтітє». А тоді доїжджаю в село Горбанівка, директор дзвоне: «Що там у тебе, терористами автобус захвачено»?

Горе-терориста затримали на тій самій зупинці, з якої він телефонував. Чолов’яга був настільки п’яний, що не міг навіть пояснити, навіщо він це зробив. А от правоохоронцям було не до жартів.

Костянтин Волошин, заступник начальника Глобинського райвідділу міліції:

— Було сформовано кілька оперативних груп, які виїхали. Було встановлено всі автобуси, які рухалися в цей час з міста Кременчука до селища Градизьк. Встановлено, в якому рухався цей чоловік, який зателефонував.

Нині терорист-невдаха кається у своєму вчинку. Каже, в усьому винна горілка.

Затриманий

— П’яний — дурний же. Це і так понятно каждому любому, що п’яний — це дурак.

Тепер йому загрожує штраф у розмірі від восьми з половиною до 17-ти тисяч гривень чи арешт до шести місяців або обмеження волі терміном до 5 років.

Автор: Володимир Непийпиво

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: