Трагедія в Миргороді, якої могло б не статися

02.06.2013 12:43
Трагедія в Миргороді

Трагедія в Миргороді

26 травня 2013 року о 00.47 годин до чергового по ЛВ на ст. Полтава надійшло повідомлення що на залізничному мосту в Миргороді, через річку Хорол, смертельно травмовано двох людей. При виїзді на місце трагедії співробітники Лінійного відділу зафіксували вкрай неприємну картину.

Співробітники лінвідділу, терміново прибули на місце події, за словами першого заступника начальника ЛВ на ст. Полтава підполковника міліції Пругло Ю.І. з’ясувалось що загиблими були юнак 1990 р.н. та дівчина 1992 р.н мешканці м. Миргород. При огляді місця пригоди міліціонери зафіксували два велосипеди на яких загиблі приїхали до залізничного мосту, велосипеди стояли біля мосту. Це сталося близько12 години ночі, машиніст швидкісного пасажирського потяга № 111 сполученням «Харків – Львів», повідомив, що він надав декілька гучних сигналів, але уникнути наїзду не вдалося. Слід зазначити що залізнична колія на цій ділянці має поворот, і це в сою чергу обмежує огляд місцевості.

Відповідно до правил дорожнього руху забороняється проходити вздовж залізничної колії ближче п’яти метрів від крайньої рейки, переходити і перебігати через залізничні колії перед потягом, що наближається, якщо до нього залишилося менше ніж 400 м..

Дану подію зареєстровано до Єдиного реєстру досудового слідства та порушено кримінальне провадження за ст. 276 ч. 3 КК України. Проводиться досудове розслідування всі обставини трагедії з’ясовуються.

Цієї трагічної історії могло б і не бути. Необережність, нехтування елементарними правилами безпеки приводить до таких безповоротних жахливих наслідків, в даному випадку загинуло двоє молодих людей.

В котре звертаємось до громадян перш за все, дотримуйтесь правил особистої безпеки при переході через залізничні колії та знаходження поблизу них. Пам’ятайте, що залізниця являється зоною підвищеної небезпеки. Необхідно пам’ятати, що миттєво зупинити поїзд, як автомашину, не можливо, бо навіть при екстреному гальмуванні до повної зупинки потяг по інерції проїде щонайменше 800 — 1600 метрів. Крім того різке гальмування може призвести до аварії та травмування багатьох людей.

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: