Вечір поезії та підведення підсумків міського конкурсу поетів

20.03.2013 19:37

Літературно-меморіальний музей Давида Гурамішвілі — установа духовної сфери у нашому місті, яка відбиває погляди на історію рідного краю. Працівники цього культурницького закладу постійно прагнуть до того, щоб вносити свій вклад у культурну різноманітність нашої громади, а також приносити приємні та радісні хвилини усім тим, хто приїжджає відвідати музей із близького та далекого зарубіжжя.

Зміст місії музею Д. Гурамішвілі тісно пов’язаний із громадськими запитами суспільства — саме тут відвідувачі прагнуть більше дізнатися про визначну постать грузинського народу — постать Давила Гурамішвілі, чиє ім’я тісно пов’язане з миргородським краєм, та глибше вивчити культурні, народні звичаї і традиції грузинського народу. Тож і не випадково, нещодавно у музеї Д. Гурамішвілі для учнів 4-их класів гімназії ім. Т.Г. Шевченка та ЗОШ № 9 було організоване велике театралізоване дійство за мотивами грузинських народних казок: «Брати», «Зароблений ларі», «Килим», «Пропасниця, Гарячка і Смерть», «Лев і Далі» та ін. Ролі літературних героїв за сюжетами казок у надзвичайно колоритних костюмах виконували: викладач дитячої музичної школи Наталія Нечипорчук; члени міського літературного об’єднання «ДієСлово» — Лариса Гараган, Сергій Кузнєцов, Катерина Кузнєцова; працівники відділу культури і туризму — Наталія Путілова, Ольга Шульга, Альона Захаренко, Алла Михайлюк; бібліотечні працівники — Маргарита Олійник-Локай та Людмила Маркова і, звичайно ж, працівники музею Д. Гурамішвілі Тетяна Діденко та Наталія Годун.

Співпереживаючи разом із літературними героями, зриваючи шквал оплесків, юні миргородські глядачі отримали чимало задоволення, а наостанок казкового дійства — ще й українсько-грузинські словнички та прапорці Грузії (до речі, виготовлені власноруч працівниками музею в кількості 200 екземплярів).

Судячи по задоволених обличчях дітей та слухаючи схвальні відгуки дорослих відвідувачів, які були на заході, стає зрозумілим, що із соціокультурною місією працівники літературно-меморіального музею Давида Гурамішвілі справляються «на відмінно».

Валентина Денисенко

Урочисте нагородження переможців конкурсу «Молоді поети Миргорода»

Переможці конкурсу:

1 місце Дедкова Ольга Гімназія №6
2 місце Недокус Елизавета ЗОШ №7
3 місце Гриценко Анастасія ЗОШ №7

 Автор фото: Владислав Кльоз

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: