У Миргороді визначили кращого читача 2013 року

11.04.2013 12:19
У Миргороді визначили кращого читача 2013 року

У Миргороді визначили кращого читача 2013 року

У Миргородській публічній бібліотеці для дорослих ім. Д. Гурамішвілі відбувся другий етап Всеукраїнського конкурсу «Кращий читач-2013». За почесне звання змагалися читачі в двох вікових групах окремо для 6 і 7 класів.

Начитаність та ерудицію учасників спочатку перевірили тестами, а потім юні читачі розповіли про свої книжкові уподобання, аналізували прочитані твори.  Допоки члени журі радилися, координатор проекту, бібліотекар дитячої бібліотеки Людмила Маркова провела з учасниками пізнавальну вікторину.

За підсумками конкурсу переможцями стали найактивніші читачі, які прочитали найбільше книг не за шкільною програмою, вели читацький щоденник та зуміли оригінально представити себе і свою улюблену книгу — це учениця 7 класу Аліна Шабатько (гімназія ім. Т.Г.Шевченка) та учениця 6 класу Христина Ващенко (ЗОШ №1 ім. Панаса Мирного). Тепер дівчата візьмуть участь в обласному етапі конкурсу.

Вітаючи переможців та учасників міського конкурсу, голова журі, начальник відділу культури і туризму міської ради Лариса Педченко побажала дітям ніколи не розлучатися з вірними друзями і подальших перемог.

Усі учасники отримали подяки від відділу культури і туризму Миргородської міської ради та призи від спонсорів.

За умовами Всеукраїнського конкурсу «Кращий читач-2013» переможці обласного етапу з усіх регіонів України поїдуть у Львів на дитячий книжковий ярмарок, де матимуть нагоду поспілкуватися з улюбленими дитячими письменниками.

Наталя Лугівська

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: