У Миргороді обирали голову районної організації ВФСТ «Колос»

25.04.2013 18:35
обирали голову районної організації ВФСТ «Колос»

обирали голову районної організації ВФСТ «Колос»

У залі засідань Миргородської районної ради відбулася звітно-виборна конференція Полтавської обласної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» АПК України. У роботі конференції взяли участь заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації В.О.Пархоменко, голова райдержадміністрації О.В.Волошко, голова Центральної ради ВФСТ «Колос» АПК України О.П.Мендусь, тимчасово виконуючий обов’язки начальника управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації І.В.Петраш.

Делегати конференції заслухали та обговорили звіт голови обласної організації ВФСТ «Колос» А.Голованя, звіт ревізійної комісії, підбили підсумки участі районних спортивних товариств та дитячо-юнацьких спортивних шкіл за 2012 рік.

Звертаючись до учасників конференції заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Валерій Пархоменко наголосив, що питання розвитку спортивного руху на селі є особливо актуальним у світлі соціальних ініціатив Президента України, спрямованих на всебічний розвиток дітей та юнацтва. Акцентував увагу на реалізації в області проекту будівництва сучасних спортивних майданчиків зі штучним покриттям.

обирали голову районної організації ВФСТ «Колос»

Валерій Пархоменко дав позитивну оцінку діяльності спортивного товариства «Колос» на теренах області. Наостанок побажав успіхів у подальшій роботі та пообіцяв з боку керівництва підтримку конструктивних пропозицій щодо розвитку спортивного руху на селі.

Обговорюючи звіт голови обласної організації ВФСТ «Колос» представники районних організацій товариства «Колос» наголошували на злагодженій співпраці між обласною та районними організаціями, неодноразово акцентувалася увага на необхідності створення в населених пунктах посад інструкторів з спортивно-масової роботи.

Голова Миргородської районної організації ВФСТ «Колос» Петро Стукало у своєму виступі відзначив позитивні результати співпраці з керівництвом району, управліннями і відділами райдержадміністрації, сільськими, селищними головами у проведенні спортивно-масових заходів в районі.

У ході обговорення діяльність обласної організації оцінена позитивно. Головою Полтавської обласної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» АПК України на наступний термін одноголосно обрано Голованя Анатолія Леонідовича.

Після завершення роботи конференції учасники заходу мали змогу відвідати футбольний матч за суперкубок Центральної ради ВФСТ «Колос» АПК України між командами ФК «Олімпія» (с. Савинці, Миргородський район) та ФК «Олімпік» (Петриківський район Дніпропетровської області).

обирали голову районної організації ВФСТ «Колос»

обирали голову районної організації ВФСТ «Колос»Джерело: Новини Полтавщини

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: