У Миргороді потяг збив двох людей

30.05.2013 14:39
У Миргороді потяг збив двох людей

У Миргороді потяг збив двох людей

Останнім часом до редакції нашого сайту, в групах Вконтакті, Однокласниках звертаються схвильовані жителі Миргорода щоб дізнатися подробиці трагічної загибелі двох молодих людей на залізниці.
Шановні небайдужі мешканці міста, на сьогоднішній день немає чіткої обгрунтованої інформації щодо цієї жахливої події. За численними чутками, 25 травня близько опівночі на залізничному мості, що на заході від Миргорода, один із двох потягів — Львівського сполучення чи Хюндай — на смерть збив 22-річного Соколовського Сергія та його 21-річну дівчину — Омеляненко Наталію. Неподалік знайдено їхні велосипеди. Навіщо вони туди приїхали вночі наразі невідомо. 28 травня їх було поховано. Який саме потяг призвів до загибелі також ніхто не бачив. Правоохоронними органами ведеться слідство.
Всі жителі міста Миргорода висловлюють глибокі співчуття родичам, друзям та всім, хто знав померлих. Це страшна трагедія для нашого міста. Досі ніхто не може збагнути як це могло статися. Тож, закликаємо всіх: будьте обачними та обережними, дуже небезпечно пересуватися залізничними коліями пішки, тим паче залізничним мостом, адже багато випадків, коли в простій ситуації між рейками може застрягнути нога чи випадково спідкнутись. Швидкісний потяг не має можливості відразу швидко зупинитись. Тримайтесь як найдалі від таких місць, адже жарти з багатотонним потягом — це не іграшки. Цінуйте та бережіть своє та життя своїх дітей, адже воно, на жаль, тільки одне.

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: