У Миргороді розповіли, як реалізують ініціативи Януковича

12.07.2013 15:34

Про те, як в районі реалізовуються нові соціальні ініціативи та завдання Президента України Віктора Януковича йшла мова під час наради у заступника голови райдержадміністрації С.Данилевського, за участю керівників всіх причетних районних служб.

Як зазначила начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Л.Чорноморець на обліку служби у справах дітей перебуває 87 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

До теми: В області працюють над скороченям безробіття серед молоді

На виконання соціальних ініціатив Президента України з питань поширення сімейних форм влаштування та пропаганди створення прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу у лютому 2013 року в с. Дібрівка створено дитячий будинок сімейного типу, в який влаштовано п’ятеро дітей, позбавлених батьківського піклування. З 2008 року у районі функціонує прийомна сім’я, у якій виховується двоє дітей, позбавлених батьківського піклування. Ще 3 сім’ї пройшли навчання, отримали рекомендації та ведуть пошук прийомних дітей.

Заступник головного лікаря ЦРЛ з питань дитинства та пологової допомоги Лариса Наумова розповіла про заходи, спрямовані забезпечення здорового повноцінного розвитку дітей раннього віку. Акцентовано увагу на тому, що Миргородська лікарня вже вкотре підтверджує статус «Лікарня, доброзичлива до дитини». У найближчій перспективі заплановано створення на базі пологового відділення ЦРЛ міжрайонного акушерського відділення, яке працюватиме як перинатальний центр.

До теми: Фінансові порушення Миргородської ЦРЛ

Про проведену роботу щодо сприяння задоволенню освітньо-культурних потреб дітей, створення умов для їх творчого, інтелектуального та фізичного розвитку, допомогу малозабезпеченим сім’ям інформували завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації В.Дорогань, виконувач обов’язків начальника відділу освіти райдержадміністрації Ф.Бізюков, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації В.Іванова.

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: