У Миргород дикуном. Інструкція з виживання

04.07.2013 19:00

Миргородський курорт, поряд з Трускавцем і Моршином, є найбільш розкрученим місцем на Україні, де сила природи в симбіозі з найсучаснішими безмедикаментозними методами лікування здатна зробити сприятливий вплив на організм, що має проблеми ШКТ або ендокринної системи. Та й людям, просто втомленим і бажаючим релаксу, корисно буде відвідати це місто, так барвисто описане великим Миколою Гоголем.курорт

Кількість тутешніх санаторіїв вже доходить до десятка. Всі вони реалізують путівки, в тому числі і через соціальне страхування або туристичні фірми. Але ми зараз розглянемо варіант, при якому на місці вашої роботи не надають путівок або у вас просто немає можливості викроїти на поїздку цілих три тижні з Вашого щільного робочого графіка. Що робити в подібних випадках? Відповідь проста: їхати дикуном!Миргородкурорт

Приїхавши диким і необтяженими рамками купленої путівки туристом, ви отримаєте можливість організувати свій відпочинок на своє бажання та свій розсуд. Можна оплатити повноцінне перебування у вибраному вами санаторії, яке включає в себе проживання, харчування, лікарське спостереження, обстеження і процедури. День в двомісному номері з душем і туалетом коштуватиме 240 гривень, в одномісному — 300. Термін перебування в цьому випадку ви вибираєте самі. Якщо раніше мінімальна була путівка до 12 днів, то зараз Вам надана повна свобода. Відразу відмовити вас від покупки путівки у горезвісних туристичних фірм у Вашому місті. Вони теж бажають їсти, тому вартість вашого перебування в одному з Миргородських санаторій у них для Вас буде природно вище, купуйте самі на місці. Можна заздалегідь забронювати, зателефонувавши в будь-який вподобаний санаторій, благо в Інтернеті легко можна знайти їх координати. Вартість бронювання 100 гривень.

Якщо ж ви не бажаєте жити в одній кімнаті з незнайомою людиною, а одномісні номери, в силу підвищеного попиту, зайняті, то Ви можете купити курсівку. Вартість одного дня з тими ж опціями, що і в стандартній путівці, крім проживання дорівнює 200 гривень. Жити в цьому випадку доведеться на знімній квартирі.
Миргородкурорт

Тепер розглянемо зовсім вже дикий варіант відпочинку, при якому Ви платите тільки за те, що бажаєте отримати.

Проживання

Знімаємо житло. У Миргороді в цьому питанні панує дивовижне розмаїття. Житло є на будь-який смак і відповідно з різною вартістю. Від 80 до 250 гривень. Вибираємо середній варіант, якусь золоту середину. За 130 гривень Ви отримаєте однокімнатну квартиру в 3-5 хвилинах від входу в «Миргородкурорт» з хорошим ремонтом, телевізором, двоспальним диваном і кухнею, що має виразний набір посуду.
курорт миргорода

Харчування

Тут теж є варіанти. Можна оплатити харчування в їдальні будь-якого санаторію. Офіційно воно коштує 120 гривень на день. Але якщо звернутися безпосередньо до офіціантів, то ціна буде в два рази дешевше. За ці гроші Ви отримаєте 3-х разове, збалансоване, дієтичне харчування. Через касу, ясна річ буде дорожче, але ви не ризикуєте тим, що одного разу Вас виженуть з їдальні втришия, як особа яка незаконно поглинає парові котлети.универсам в миргороде

Можна організувати самостійне приготування їжі. Благо біля курорту є базар з різними продуктами, а також цілих два супермаркети. Помічено, що ціни в супермаркеті «Хвилинка» трохи нижче, ніж в іншому, який називається «Сільпо», хоча розташовані вони практично поруч.
харчування в миргороді

Процедури і медичне обстеження.

Це питання теж можна вирішувати законним шляхом, а можна шукати можливість здешевлення. Все те ж саме, що і з харчуванням. Офіційно вартість процедур дорожче, ніж напряму у персоналу. Ванна мінеральна буде через касу коштувати 30 гривень, а неофіційно, через бабусю її набирающу, в три рази дешевше.
процедури в миргороді

Мінеральна вода

Воду беруть у бюветі, який розташований в центрі Миргородкурорт. Теоретично вона відпускається за санаторно-курортним книжкам, але на практиці будь-який бажаючий може зайти і випити кухлик цілющої рідини. Пити її слід до їжі або після, в залежності від кислотності, властивою вашому шлунку. П’ють зазвичай не більше 200 грам. Якщо Ви приїхали перший раз, то потрібно сходити до терапевта, і він проконсультує Вас у цьому питанні.
Мінеральна вода в Миргороді

Розваги

Кафе, ресторани, бари, нічний клуб — ось такі питні заклади широко представлені, як на території «Миргородкурорт». Рекомендую відвідати ресторан «Філін», ресторан «Гоголь» шинок «Хуторок». Середній чек на одну людину буде десь 100 гривень. Це мається на увазі порція спиртного і яке-небудь немаленьке фірмове блюдо. За вхід беруть тільки в нічному клубі «Фаворит», який, до речі, має найвищі ціни і підійде для активного танцювального відпочинку молодим людям. У деяких барах в чек включають вартість музичного супроводу, яка часто має дуже скромний розмір в якісь 3-5 гривень з людини.
розваги в миргороді

Таксі

У будь-яку точку міста з центру ви доїдете за 13-15 гривень. Авто стоїть у центрі міста, а можна, як варіант, викликати через службу по телефону. Місто, взагалі, невелике, тому хвилин за п’ятнадцять Вас провезуть з одного кінця в інший.

Екскурсії

Ось це, мабуть, єдиний мінус міста Миргород. Тут поки ще не налагоджене екскурсійне обслуговування. Ні, бюро є, і вони активно пропонують деякі поїздки на конезавод, в місто Полтаву чи на «вечорниці до якої-небудь куми Ольги». Але все це настільки бідно і блякло, що поїздка виглядає марною тратою часу. Адже привезуть Вас, наприклад, до Полтави покажуть пустуватий музей полтавської битви і все. Або на ці «народні вечорниці» повезуть в село поблизу Миргорода, посадять за непокритий скатертиною стіл і стануть пригощати самогоном під сало на чорному хлібі. У цій області є ще куди змінюватися в кращий бік. Хоча біда Полтавщини, звичайно, в тому, що мало збереглося дійсно історичних будівель і місць.
курорт в миргороді

Якісної заміною всім цим екскурсіям буде Вам піша прогулянка по неймовірно красивою березовому гаю біля річки Хорол. Це до того ж ще й дуже корисно.
березовая роща в миргороде

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: