У Полтаві відбудеться Перший в Україні турнір з доміно

08.04.2013 19:08
турнір з доміно

турнір з доміно

Саме з Полтави стартує Всеукраїнський турнір з доміно, що вперше проведуть у державі. Захід організувала Всеукраїнська національна федерація доміно. Про це розповів на прес-конференції в ОКІА Новини Полтавщини  президент названої федерації Ілля Кива.

Турнір стартує 14 квітня о 10 годині у приміщенні Обласної ради профспілок. Взяти участь зможуть усі бажаючі. Очікується близько 150 учасників. Призовий фонд турніру – 4 тис. грн. Обіцяють окремо відзначити наймолодшого та найстаршого учасників, а також інвалідів, яких уже запросили до участі.

«Доміно – це гра, яка може дати змогу інвалідам відчути себе повноцінними учасниками на рівні з усима іншими гравцями», – зауважив Ілля Кива.

Він також розповів, що сам родом із Полтави, грав у доміно ще з дідусем і батьком. Якось трапилось, що зайшов на одне з підприємств під час обідньої перерви і помітив, що третина робітників грає в доміно. Тому і вирішив обєднати звичайних робітників у спільних змаганнях з давно знайомої гри і зробити перший турнір саме у Полтаві. До участі були запрошені працівники полтавських заводів і підприємств.

Підсумковий подібний турнір з доміно проходитиме в Києві 7 травня і буде присвячений Дню Перемоги у Великій  Вітчизняній війні. Переможці полтавського та київського турнірів захищатимуть честь України на чемпіонаті в Росії 15 травня, і на чемпіонаті у США 17 червня. Там гравці перейдуть на «швейцарську» систему гри. Тому, щоб встигнути відібрати учасників на міжнародні чемпіонати, турнір в Україні проведуть у стислих рамках і охоплять поки що лише два міста. Адже Всеукраїнська національна федерація доміно заснована нещодавно —  27 лютого 2013 року.

Взяти участь у грі зможе кожен бажаючий, подавши заявку за телефоном 56- 41- 86  в управління в справах сім’ї молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради, яка допомагає організовувати турнір.

Поделиться в соц. сетях
0