Фестиваль-конкурс дерев’яної скульптури «Гоголь-парк»

04.03.2013 17:26

3240ПрАТ ЛОЗ «Миргородкурорт» та громадська організація «Лад і добробут рідному місту» запрошують на фестиваль-конкурс дерев’яної скульптури «Гоголь-парк».

Фестиваль відбудеться з 28 березня по 1 квітня на території курорту «Миргород» у рамках святкування дня народження видатного письменника Миколи Васильовича Гоголя.

Темою фестивалю-конкурсу є літературні герої, персонажі художніх творів, зокрема, герої творчості Миколи Гоголя. Нагадаємо, що Миргород лідер за кількістю зображень героїв Гоголя – але більшість з них виготовлені з бронзи.

Під час фестивалю майстри з різних куточків України змагатимуться у мистецтві дерев’яної скульптури та різьби по дереву.

Глядачі зможуть подивитися на роботу майстрів традиційного для України виду мистецтва, а також взяти участь у театралізованих дійствах за мотивами творів Гоголя. Фестиваль пройде в рамках традиційних гоголівських днів в Миргороді.

До участі у фестивалі запрошуються скульптори, різьбярі, та народні умільці з різних регіонів України.

Учасники фестивалю будуть забезпечені усім необхідним для натхненного творчого процесу та матимуть чудову нагоду увічнити свої імена на батьківщині Великого письменника. На переможців конкурсу чекають призи та сюрпризи!

Запрошуємо всіх шанувальників народного мистецтва та творчості Миколи Гоголя на фестивальні розваги до чудового міста Миргорода! На туристів чекає захоплююча культурно-розважальна програма.

Детальні умови участі за телефоном: 093-561-99-65.

Слідкуйте за новинами фестивалю на сайті: www.www.www.myrgorod.com
Обговорюйте в соц. мережі www.vk.com/topic-798774_27690972

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: