«ФК Миргород» не гратиме задарма

06.06.2013 14:57
ФК

ФК «Миргород»

26 травня 0 16:00 годині в Глобино «ФК Миргород» мав зіграти наступну гру проти місцевого «Прогрейну». До цього туру наша команда посідала заслужене 1 місце в групі А. Та в день матчу на збори до стадіону прийшло лише 7 гравців. Чому більшість футболістів відмовилося їхати до Глобино? В чому ж причина?

Виявляється, за словами гравців «ФК Миргорода», керівництво клубу вже 3 матчі підряд не платить заробітну плату футболістам. І гра з «Прогрейном» мала стати четвертою. Залишена без фінансової підтримки, команда Миргорода подала протест до керівництва і відмовилася їхати за свої власні гроші. Хто і чому не платить заробітну плату гравцям невідомо. Та це просто неприпустимо, адже «ФК Мирогород» грає без поразок, та ще й не отримують ніяких коштів. Навіть команда з села Кебайлівка, яку миргородці обіграли з рахунком 5:0, має набагато більшу фінансову підтримку, ніж наша команда коли ще було фінансування. Футболістам маленького села спонсори закуповують навіть спортивне спорядження – дорогі якісні бутси, м’ячі, сітки, форми, а наші гравці залишені на призволяще.
КДК Федерації футболу Полтавщини нічого не коментує і ніяких рішень з цього приводу не оголошувала. Більш усього, що миргородцям зарахують технічну поразку за неявку.
Футболісти «ФК Миргород» обурені і вимагають від керівництва клубу та міської влади виконувати свої зобов’язання перед командою, адже гравці в свою чергу відпрацьовують по повній. Хіба у відомого міста-курорту немає грошей на фінансування одного клубу, коли навіть села ці кошти знаходять? Чому ніхто вже більше місяця не може вплинути на ситуацію? Скільки ще часу футболісти будуть грати задарма?
Автор статті: Іван Сірко

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: