На Полтавщині завершився чемпіонат з міні-футболу серед правоохоронних органів

04.06.2013 13:05
чемпіонат з міні-футболу серед правоохоронних органів

Минулого тижня на стадіоні ФСТ «Динамо» кипіли недитячі футбольніпристрасті, адже працівники правоохоронних органів з усієї Полтавщини боролися за звання найсильнішої команди в турнірі з міні-футболу. Це третійетап програми комплексних змагань «Спартакіада 2013», де у «великому» фіналі зійшлися між собою у футбольних баталіях 8 команд.

На поле вийшли представники обласного управління МВС, команди Кобеляцького, Лохвицького, Котелевського райвідділів міліції, команди Миргородського та Комсомольського міськвідділів, а також футболісти Управління служби безпеки України та Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Найзапекліша боротьба розгорнулася в битві за призові місця.

Перше місце посіла команда Державної служби з надзвичайних ситуацій, яка і перемогла у вирішальній грі з рахунком 3:1 своїх головних суперників – команду УМВС.

Друге місце, відповідно, дісталося спортсменам з обласного управління міліції та третє – Управління служби безпеки України в Полтавській області. На знак перемоги призери змагань отримали кубки, грамоти та медалі. Завершився спортивний захід колективним фотографуванням.