Шышацкий Кубок: Матчи второго тура. Миргород 3 : 0 Колос

22.07.2013 16:43

Група 1

17.07 18.00 «Вікторія» Первозванівка — «Нове життя» Андріївка 1:6
17.07 18.00 «Маяк» Котельва — «Ворскла Газовик» Опішня 2:0
21.07 18.00 «Нове життя» Андріївка — «Маяк» Котельва 10:1
21.07 18.00 «Ворскла Газовик» Опішня — «Вікторія» Первозванівка 0:1 
27.07 18.00 «Вікторія» Первозванівка — «Маяк» Котельва
27.07 18.00 «Нове життя» Андріївка — «Ворскла Газовик» Опішня

Група 2

17.07 18.00 «Зоря» Гоголево — «Космос» Воскобійники 4:0 
17.07 18.00 ФК «Шишаки» — «Авангард» Яреськи 2:1 
21.07 18.00 «Космос» Воскобійники — ФК «Шишаки» 1:6 
21.07 18.00 «Авангард» Яреськи — «Зоря» Гоголево 2:2
27.07 18.00 «Зоря» Гоголево — ФК «Шишаки»
27.07 18.00 «Космос» Воскобійники — «Авангард» Яреськи

Група 3

17.07 18.00 «Хлібороб — ліс» — СК «Миргород» 4:1 
17.07 18.00 «Колос» В. Сороченці — «Нива» Баранівка 0:2
21.07 18.00 СК «Миргород» — «Колос» В. Сороченці 3:0 
21.07 18.00 «Нива» Баранівка — «Хлібороб — ліс» 2:3 
27.07 18.00 «Хлібороб — ліс» — «Колос» В. Сороченці
27.07 18.00 СК «Миргород» — «Нива» Баранівка

Група 4

17.07 18.00 «Харчовик» Червонозаводське — «Олімпія» Савинці 1:1 
17.07 18.00 «Машинобудівник» Козельщина — «Нива» Попівка 1:1
21.07 18.00 «Олімпія» Савинці — «Машинобудівник» Козельщина 3:0
21.07 18.00 «Нива» Попівка — «Харчовик» Червонозаводське 2:3
27.07 18.00 «Харчовик» Червонозаводське — «Машинобудівник» Козельщина
27.07 18.00 «Олімпія» Савинці — «Нива» Попівка

Група 5

19.07 18.00 «Велика Багачка» — «Динамо» Решетилівка 6:0
21.07 18.00 ФК «Рокита» — «Комунар» Степанівка 6:0
24.07 18.00 «Комунар» Степанівка — ФК «Велика Багачка»
24.07 18.00 «Динамо» Решетилівка — ФК «Рокита»
27.07 18.00 «Комунар» Степанівка — ФК «Динамо» Решетилівка
27.07 18.00 «Велика Багачка» — ФК «Рокита»

Група 6

17.07 18.00 «Краяни-Газовик» Диканька — «Псел-Райз» Гадяч 0:1 
17.07 18.00 ФК «Жоржівка» Жоржівка — «Старт» Стасі 3:0 
21.07 18.00 «Псел-Райз» Гадяч — ФК «Жоржівка» 1:2
21.07 18.00 ФК «Старт» Стасі — «Краяни-Газовик» Диканька 1:4
27.07 18.00 «Краяни-Газовик» Диканька — ФК «Жоржівка»
27.07 18.00 «Псел-Райз» Гадяч — ФК «Старт» Стасі

Група 7

17.07 18.00 «Колос» Кобеляки — «Темп» Градизьк 0:3 
17.07 18.00 «Колос» Пашківка — ФК «Білоцерківка» 4:0 
21.07 18.00 «Темп» Градизьк — «Колос» Пашківка 1:0
21.07 18.00 ФК «Білоцерківка» — «Колос» Кобеляки 2:1
27.07 18.00 «Колос» Кобеляки — «Колос» Пашківка
27.07 18.00 «Темп» Градизьк — ФК «Білоцерківка»

Група 8

17.07 18.00 «Зеніт» Калайденці — «Лубни» 3:0
17.07 18.00 ФК «Пирятин» — «Локомотив» Гребінка 1:3
21.07 18.00 «Лубни» — ФК «Пирятин» 6:2
21.07 18.00 «Локомотив» Гребінка — «Зеніт» Калайденці 3:2
27.07 18.00 «Зеніт» Калайденці — ФК «Пирятин»
27.07 18.00 «Лубни» — «Локомотив» Гребінка

Читайте также: Открытие Шышацкого Кубка 2013

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: