Щорічний брейкденс-фестиваль «Циклофазотрон 2013»

03.07.2013 18:29

Брейкденс-фестиваль зібрав більше 70 учасників з усієї України. Хлопці та дівчата із Донецька, Харкова, Одеси, Запоріжжя, Кременчука, Луцька, Києва, Миргорода, Полтави змагалися у двох категоріях: поппінг та  брейк-денс (соло та командні «битви») Номінації «хіп-хоп» цього року не було.

— Зараз в Полтаві чимало хіп-хоп тусівок. У нас цей вид танцю був представлений на минулому «Циклофазотроні», а так як ми обмежені у часі, то вирішили чергувати хіп-хоп та поппінг, — пояснили організатори. Брейк залишився традиційним видом змагання на фесті.

Цього року на фестивалі побільшало дітей — як глядачів, так і учасників. Наймолодшому з них – 8 років. Організатори, а це Корзун Валерій, Олександр Путінцев та Роман Гібалов, вбачають в цьому позитивну тенденцію. Адже відвідуючи різні полтавські фестивалі, все більше і більше дітей долучаються до брейк-денсу та хіп-хоп культури загалом та стають учнями брейк-шкіл.

«Циклофазотрон» досить демократичний фестиваль. Він не має у собі чіткої структури та не вимагає обов’язкових до виконання номерів. Кожен учасник, базуючись на класичних брейк та поппінг рухах, показує власні техніки та фантазію. Саме за оригінальністю і визначаються переможці.

Оцінювали вміння учасників судді з Харкова, Кіровограда та Дніпропетровська. Найкращим у номінації поппінг став учасник Allstar із Києва. Харків’яни вибороли всі інші номінації — Zlo та Tim One перемогли у командних «боях» по брейку, а Жора здобув перше місце в соло-брейку.

Крім танців, між турнірами, всі бажаючи мали змогу позмагатися у майстерності бітбоксу — створенні та імітації різних ритмічних звуків за допомогою мікрофону.

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: