Юна полтавка знову здивувала світову еліту плавання

17.06.2013 13:13

юна полтавкаПередостанній день міжнародного турніру з плавання «Маре Ностурм-2013», який зараз проходить у французькому місті Кане-ан-Руссійоне, приніс українській команді медалі.

Наймолодша спортсменка на міжнародному турнірі, 14-річна Вікторія Солнцева, завоювала «бронзу» на дистанції 200 метрів брасом з результатом 2.25.76. Вона поступилася в запливі чемпіонці світу датчанка Ріке Меллер Педерсен та учасниці Олімпійських ігор-2012 іспанці Марині Гарсія.

До теми: Юная полтавчанка возглавила мировой рейтинг

– Для Вікторії це був перший міжнародний старт на такому дорослому і престижному турнірі. І вона добре проявила свої здібності, — каже головний тренер української збірної з плавання Андрій Сердінов. – Тим більше, що її суперниці — досвідчені спортсменки, які вже багато років стартують на таких престижних турнірах міжнародного рівня.

«Маре Нострум» — міжнародний турнір з плавання, який проводять уже 14-й рік. Змагання проходять у три етапи – в Монте-Карло (Монако), Барселоні (Іспанія) і Кане-ан-Руссійоне (Франція), повідомляє прес-служба Федерації плавання України.

Поделиться в соц. сетях
0