Як нас дурять кредитні установи?

27.06.2013 14:51

кредитУ час, в якому ми живемо, дуже активно рекламуються різні організації, які начебто видають кредити на вигідних умовах без довідки про доходи на різні цілі: придбання авто, квартири, побутової техніки. Але ситуація насправді виглядає наступним чином: громадянину, який звертається до кредитора, спочатку пропонується внести початковий внесок 10% від необхідної суми і укладається договір. Предметом договору є надання послуг, що направлені на придбання Замовником товару, вказаного в доповненні №1. А в доповненні №1 в графі «товар» зазвичай написано:  автомобіль, об’єкт нерухомості – тобто нічого конкретного. Якщо це послуги щодо придбання товару, то як мінімум повинно бути вказано конкретний товар. І в договорі немає жодного слова про те, що Виконавець зобов’язується виплатити Замовнику гроші!

Таким чином, такі дії – це  шахрайство! І як це довести? Та ніяк… Замовник самостійно підписує договір, в якому вказано, що він погоджується з усіма умовами. Навіть перелічені всі можливі варіанти розірвання договору, як такі, про які Замовник попереджений. Тобто немає навіть підстав для подання до громадського суду. Таким чином, єдине, що залишається Замовнику аби припинити виплачувати гроші – це розірвати договір. І тут вступає в дію пункт договору, в якому вказано, що якщо договір розривається на протязі 7 днів після його підписання,- то перший внесок не повертається.

Брати чи не брати кредит на таких умовах – це ваш вибір. Але попереджений – значить озброєний.

Якщо ви не впевненні в установі, з якою збираєтесь укласти договір – краще зверніться за допомогою до юриста, який знайде для вас усі підступні нюанси. Та все ж, якщо ви вже уклали договір, юрист допоможе вам подати заяву до органів внутрішніх справ, адже чим більше заяв від ошуканих Замовників, тим більше шансів, що проблему буде вирішено. У Миргороді подібні питання та консультації проводить юрист та адвокат Кириченко Анастасія Олександрівна (адреса вконтакті)

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: