Інвалідів та учасників ВВв місяць безкоштовно возитимуть на «Хюндаях»

28.03.2013 16:04

Упродовж травня інвалідам (I— III груп) та учасникам Великої Вітчизняної війни обіцяють необмежену кількість безкоштовних поїздок у вагонах 1-го  класу всіх поїздів Інтерсіті+. Такі поїздки надаються в рамках благодійної акції «Ми пам’ятаємо», яку підтримала Рада Укрзалізниці.

– З 1 по 31 травня 2013 року інвалідам (I-III груп) та учасникам Великої Вітчизняної війни надається право нелімітованого безкоштовного проїзду (без харчування) у вагонах першого класу усіх поїздів Інтерсіті+, які сполучають Київ з Дніпропетровськом, Донецьком, Львовом та Харковом,  – повідомили на офіційному сайті «Укрзалізниці».

Благодійна акція не поширюється на вагони 2-го класу «Інтерсіті+» та на інші поїзди.

Людині, яка супроводжуватиме інвалідів та учасників Великої Вітчизняної війни (не більше 1-ї особи), надається 50% знижки на проїзд.

Нагадаємо, кілька днів тому в Полтаві застряг «Хюндай»: пасажири близько чотирьох години прочекали на вокзалі.

Для поїздки потрібно:

– пред’явити у залізничній касі відповідне посвідчення за формою, що діяла на 1 січня 1992 року;

– якщо забажаєте скористуватись послугою харчування в потязі, то при оформленні проїзду вартість за таку послугу потрібно сплатити на загальних підставах.

Аби отримати безкоштовні квитки на період травневих перевезень до залізничних кас можна звертатись уже сьогодні.

Відповідно до встановленого переліку пільг, інваліди Великої Вітчизняної війни I і II груп мають право на безкоштовну проїздку (туди та назад) у поїздах дальнього слідування лише раз на рік.

Інваліди Великої Вітчизняної війни ІІІ групи та учасники Великої Вітчизняної війни можуть обрати або проїзд один раз на рік з 50% знижкою, або безкоштовний проїзд один раз на два роки (туди та назад). У цих випадках їм надаються безкоштовні талони на проїзд залізничним транспортом.

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: