1 травня у Мирогороді

01.05.2013 11:48
1 травня у Мирогороді

1 травня у Мирогороді

У наш час всі добре пам’ятають  знайомі з дитинства слова «Мир! Труд! Май!». Цього святкового дня організовувалися мітинги, проводилися урочисті паради, на вулицях та площах збиралися десятки тисяч людей, яких об’єднувала спільна мета . В радянські часи це свято було символом революції та рівноправності трудящих.

Сьогодні 1-го  травня вже мало хто збирається у центрі міста задля підтримання тієї ідеї, яку несли радянські пролетарії. У Миргороді це свято сприймають більше як вихідний день, розпал весни та сонця, що дає змогу вибратися з домівок та провести час в гармонії з природою.

Тому в нашому місті в цей день  організовуються так звані «майовки» — активний відпочинок в лісі чи на березі річки. Жителі збираються у великі компанії та чудово проводять час на свіжому повітрі: готують польову кашу на вогнищі, смажать шашлички, картоплю, готують смачну та корисну весняну їжу. На природі можна пограти і в активні ігри: футбол, волейбол, бадмінтон тощо. Такого роду заняття дуже корисні для здоров’я, адже зимою більшість людей не часто займаються спортом чи бувають на свіжому повітрі.

Нагадаємо, що під час відпочинку в лісі чи біля річки бажано дотримуватись деяких морально-етичних правил поведінки, а саме: не рубати живі дерева, не забруднювати воду, прибирати за собою сміття в пакунки або палити його, обов’язково загасити вогнище. Багато хто нехтує цими простими правилами, особливо у стані алкогольного сп’яніння, та це не звільняє їх від відповідальності. Таким людям просто не місце у суспільстві.

Шановні жителі та гості міста-курорту Миргорода, бережіть природні багатства рідного краю, допомагайте один одному в непередбачуваних ситуаціях , не будьте байдужими до підтримання чистоти лісів та річок. Проведіть ці чудові травневі свята з користю. Нехай не зважаючи ні на що у ваших серцях буде тепло та світло як у ці яскраві сонячні дні!

Автор статті: Дмитро Мартов

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: