13-річні хлопчаки назбирали грошей і купили собі… пістолет

11.07.2013 17:58

пістолетПід час проведення загальнодержавних оперативно-профілактичних заходів «Літо — 2013» працівниками сектору кримінальної міліції у справах дітей Лубенського міськвідділу міліції по вулиці Радянській були виявлені двоє малолітніх хлопчиків, в руках одного з яких був предмет зовні схожий на «пістолет Макарова».

До теми: В Миргороді знайшли вогнепальну зброю

Без супроводу дорослих 13-річні хлопці приїхали в Лубни з міста Пирятин, щоб придбати на міському ринку пневматичний пістолет, гроші на який, за словами одного з них, він заробив продаючи вишні. Зброю міліціонери вилучили, а з неповнолітніми провели профілактичну бесіду виховного характеру та передали під розписку їх офіційним представникам.

А от на чоловіка, який продав дітям зброю складено адміністративний протокол за статтею 194 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення працівниками торгівельних підприємств (організацій) порядку продажу вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї і бойових припасів»), який буде направлено до Лубенського міськрайонного суду. Дане порушення тягне за собою накладення штрафу від чотирьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Також буде направлено подання до міськвиконкому про закриття даної торгівельної точки.

Шановні батьки! Дитячу злочинність краще попередити, ніж перевиховати неповнолітнього правопорушника.

Міліція Полтавщини вкотре звертається до вас з проханням, відповідально ставитись до виховання своїх дітей та контролювати їх поведінку, систематично проводити з ними профілактичні бесіди та не залишати надовго без нагляду (особливо в вечірній та нічний час)

Автор: Оксана Циганник

Поделиться в соц. сетях
0