6 липня – Всесвітній День поцілунків!

06.07.2013 12:55

День поцілунківІсторія цього свята тягнеться з Великої Британії. Вигадав його стоматолог, який вважав, що чим частіше люди цілуватимуться, тим ретельніше піклуватимуться про свої зуби і, відповідно, відвідувати дантистів. І як результат, сьогодні цей день святкують у 60 країнах світу.
В цей день просто необхідно когось поцілувати, або щоб поцілували вас. Це гарний шанс для сором’язливих дівчат та хлопців, адже сьогодні вам не мають права відмовити поцілувати хоча б у щічку, бо це традиція. Тим паче, вчені стверджують: хто часто цілується – не тільки спалює зайві калорії. Під час поцілунку виробляється гормон ендорфін, який ще називають «гормоном щастя» та зменшується ризик сердечних захворювань.
Найдовший за тривалістю поцілунок, зафіксований у книзі рекордів Гіннеса, продовжувався 58 годин 35 хвилин та 59 секунд, встановлений сімейною парою з Таїланду. До речі, перерви на обід, туалет чи відпочинок організатори заборонили, але переможців це не зупинило.
Отже, миргородці, сьогодні частіше цілуйтеся та отримуйте від цього задоволення, а там хто знає, може й знайдете свою половинку якраз у чарівну ніч Івана Купала.

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: