8 лютого в Миргороді вудбудеться турнір з Фут-Залу серед шкіл-інтернатів.

01.03.2013 19:11

Полтавські правоохоронці організували серед вихованців шкіл-інтернатів змагання з футзалу.

Учора стартував перший етап турніру з футзалу серед шкіл-інтернатів Полтавщини. Про це повідомили у ВЗГ УМВС України в Полтавській області.

Загалом, обласний турнір проходить за зональним принципом. Змагання передбачені у Полтаві (6 лютого), Кременчуці (7 лютого) та Миргороді (8 лютого). Фінал запланований на 13 лютого у спорткомплексі УМВС області.

Так, розпочались змагання з Полтавської зони. У них за перемогу боролись 7 команд: Полтавська школа-інтернат імені Н.К.Крупської, Полтавська спеціальна школа-інтернат № 1, Полтавська спеціальна школа-інтернат для глухих дітей Полтавської обласної ради,обласний ліцей-інтернат імені А. С. Макаренка, Андріївська школа-інтернат. Варварівська школа-інтернат та Михалійвська школа-інтернат. У досить напруженій і запеклій боротьбі перемогу вибороли, а тим самим і місце у фіналі, дві надзвичайно потужні юні команди: Полтавська школа інтернат імені Н. Крупської та Полтавська спеціальна школа-інтернат № 1. Їх суперники стануть відомі після проведення турнірів Кременчуцької та Миргородської зон.

Змагання проводяться за ініціативи обласної міліції під патронатом її керівника, Едуарда Федосова. Правоохоронці поставили за мету залучити дітей та підлітків до здорового способу життя, відволікаючи таким чином молодь від участі у протиправних діях на вулиці. Організацію та проведення турніру забезпечили працівники міліції. Про це повідомили у ВЗГ УМВС України в Полтавській області.

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: