Благодійний Бал в Миргороді

14.11.2013 18:48

бал в миргороде

Благодійний Бал

«Вiдкрий серце»

Що таке бал для Вас? Для мене це казка з дитинства: свято музики, грації та краси. Дами в елегантних, вечірніх сукнях, а чоловіки в строгих костюмах. Невимушено звучить музика великих класиків у виконанні камерного квартету. Море світла, танців, лотерея та аукціон. І ось вона стала реальністю.

7 грудня 2013 в Палаці Культури курорту Миргород відбудеться грандіозна подія: Благодійний бал «Відкрий серце». Всі зібрані кошти будуть перераховані на лікування Олександра Бабича.

І все почнеться з фойє. Тільки ми переступили поріг, і перше що нас зустріне — це класична музика. Ми граціозно прямуємо знайомитися з іншими гостями. У високих келихах офіціанти розносять шампанське. З новими, а може зі старими друзями ми обговоримо роботи художників. Насолоджуємося багатогранністю уяви ювелірного майстра та пройшовши декілька метрів, ми поринаємо в історію. Танці. Полонез, вальс, мазурка, полька… У танцювальній залі грає камерний квартет. Офіційне відкриття вечора. Оперні співаки радують своїми талантами. Перший танець — полонез. Яка легкість і краса в цих па. Майстер-клас від професіоналів для нас. У лаунж зоні декламація віршів.

Коли діти хворіють, наші серця починають плакати. Фільм про хлопчика нагадує нам, про тих, кому наша допомога необхідна.

Бал став прозрінням. Можна об’єднатися для доброї справи, не знаючи один одного, не маючи меркантильних думок. Просто роблячи добро!

Адже тут зібралися різні люди: представники інтелігенції, малого, середнього бізнесу та влади. І всіх нас об’єднала спільна мета.

Організатори Миргородкурорт ГО «Лад та добробут рiдному мiсту» За пiдтримки Миргородська мiськї Ради»

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: