«Drive of Soul» з Миргорода проходить в наступний тур з 1-го місця!

09.07.2013 12:35

Drive of soulМиргородський рок-гурт «Drive of soul» пройшов до 3-го етапу конкурсу Pepsi Stars of Now, на якому презентував свої треки: «Thinking about you» и «Let me be with you». Разом з нашим колективом далі йдуть ще 11 полтавських гуртів. Нагадаємо, що 10 груп відбиралися шляхом голосування на сайті і ще 2 обирали представники Pepsi. Гурт з Миргорода, за даними голосування на сайті, зайняв перше місце з 33-х колективів Полтавського регіону, набравши 1052 голоси! На другому місці – Принципова зміна (463 голоси), на третьому – Гурт гарного настрою Брат Кіндрат (381 голос).
У третьому етапі конкурсу переможців обиратимуть вже професіональні судді, тому пройти далі ставатиме все важче. Журі обере по 3 групи з кожного регіону,
які виступатимуть на одній сцені з The Hardkiss та поїдуть в музикальне турне по містам України! Дуже сподіваємося, що миргородський гурт покаже себе з найкращого боку й пройде до 4-го туру. Один абсолютний переможець проекту Pepsi Stars of Now виграє зйомки кліпу на свою власну пісню та отримає ротацію на радіо Europa Plus Україна.
Правила конкурсу, склад журі та подробиці попередніх етапів дивіться на сайті http://www.pepsistars.com

Автор статті: Іван Сірко

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: