Маджахеди закликають росіян до повстання проти Путіна

26.01.2014 06:44

Агентство Reuters передало з Москви про звернення моджахедів Імарату Кавказу, в якому вони закликають росіян до повстання проти Путіна.

маджахеды

Подібне освітлення звернень кавказьких моджахедів не характерно для західних ЗМІ. Аналітики пояснюють його невдоволенням Заходу прагненням путінської Росії знову поневолити Україну.

Особливо кидається в очі той факт, що Інформаційно-аналітична служба вілаята Дагестан Імарату Кавказ спеціально вказала, що це звернення призначене для поширення в ЗМІ, а першим на це звернення до ЗМІ відгукнувся Reuters, якого ніяк не можна звинуватити до симпатія до кавказького Джихаду.

У зверненні дагестанських моджахедів, названому «Росія була попереджена», зокрема говориться:

Поки окупанти не відчують гіркоту крові і біль втрати, вони не зрозуміють, що відчувають мусульмани при втраті близьких. За останні роки на Кавказі (і не тільки на Кавказі) російські окупанти вбили не менше двохсот тисяч мусульман, з них більше сорока тисяч дітей. Рахунок безвісти зниклих йде на тисячі. Тут ми не говоримо про тих, які пропали під бомбардуваннями або в результаті бойових дій. Ми говоримо про тих, яких окупанти викрали і викрадають щодня, і вони зникають безслідно.

Десятки тисяч мусульман (якщо не сотні) змушені були залишити свої будинки і поневірятися по земній кулі, в пошуках безпечного місця проживання. Це ті, які виїхали за останні двадцять років. А скільки були змушені виїхати і жебракувати в минулі століття, починаючи з царських часів?

Скільки загинуло від голодної та холодної смерті на чужині? Десятки тисяч! Ми нікого і нічого не забули, і Росія гірко заплатить за свою криваву політику, інша-Ллах. Але, навіть закордоном окупанти не залишають переселенців, і багато було депортовано до Росії, на муки і вірну смерть, на вимогу кремлівських ватажків.

А тим часом, російські матері і дружини відправляють своїх дітей, братів і чоловіків творити звірства на Кавказ, а самі живуть безтурботно на їх зарплату. Напевно, вони думають, що гроші не пахнуть. Але, ці гроші будуть мати для них дуже гіркий запах — запах сліз і крові, якщо тільки вони не одумаються і не зроблять рішучих дій. І волгоградці вже відчули частку від цього на своїй шкурі. Тому що, їх ОМОН бере дуже активну участь у цій війні. Нехай це буде маленьким уроком для інших.

Пройшли ті часи, коли можна було знищувати мусульман безоплатно. Сьогодні один муджахид може знищити десятки, а то і сотні людей у ваших же містах. І не думайте, що це поодинокі випадки і що втрати будуть для вас невідчутними. Кількість цих вибухів буде тільки рости, і вони наздоженуть багатьох з вас.

Коли в Росії проводилися мітинги проти кремлівської політики, то наш амір Докку Абу Усман видав наказ, що забороняє вибухи серед населення Росії. Але це було сприйнято вашими ватажками як слабкість , і у відповідь репресії проти мусульман тільки посилилися. Були спалені і підірвані десятки будинків, де проживали жінки і діти, прирікаючи їх на поневіряння.

Про масштаби грабежу знає один Аллах. Мало того, нещодавно Путін видав наказ, за яким потрібно конфіскувати майно родичів, якщо муджахиди завдадуть матеріальний збиток Росії. Таким чином, вони мають намір покарати невинних людей.

Відносно засуджених за джихад або просто за прихильність ісламу, в Росії застосовують нестерпні тортури у в’язницях, а деяким навіть не дозволяють здійснити намаз. Особливі звірства застосовуються щодо наших братів і сестер — росіян мусульман.

У школах дівчаткам заборонили носити хіджаби, а так само закрили мусульманські школи і дитячі сади. Сотні ісламських книг, авторами яких є вчені зі світовим ім’ям, потрапили під заборону, як екстремістська література. І нарешті, заборонили російський переклад Священного Корану.

Все вищенаведене — це всього лише вершина айсберга. Біль і страждання мусульман неможливо передати на словах — це можна тільки відчути. І після всього перерахованого, ця гадюка (Путін) приїжджає в Волгоград, і заявляє, що російські банди проявляють турботу про жінок і дітей під час проведення спецоперацій.

Ми знаємо, що немає ніяких шансів надоумити цю жорстоку і криваву російську владу і не можна чекати від неї якихось адекватних дій на наші справедливі вимоги. Але, ми звертаємося до розсудливих і далекоглядним людям з вас — росіян. Якщо хочете зупинити цю бійню, то вам самим потрібно проявити активність і повстати проти цього звіря.

У Росії при владі стоять жиди і масони і їм байдужа доля російського населення, і тим більше мусульман. Вони стравлюють нас один з одним, а самі потирають руки, спостерігаючи за цим. Скиньте це ярмо, інакше постраждаєте ви самі.

Кремлівські бандватажоки роблять з вас і ваших дітей гарматне м’ясо, а самі накопичують мільярдні статки на війні. Якщо ви не обезголовили цю гідру, то спокійного життя вам не бачити. Поки Росія не виведе всі свої війська, поки мусульмани не будуть в безпеці від них на своїй землі, і вам не бачити цю безпеку на вашій.

Але наші жертви, на відміну від ваших, не марні . Ми тільки раді віддавати свої душі заради Аллаха, тому що, наші вбиті потраплять в Рай. А вам — горіти в пеклі, за ваш вихід проти свого Творця — за вашу війну проти Його релігії. І не кажіть потім, що ви не були попереджені!

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: