Миргородці досить успішно продовжують реалізовувати програму поводження з побутовими відходами

13.07.2013 12:25

Міський голова Сергій Соломаха зустрівся з представником німецької фірми «Шефер» Вольфгангом Єрмліхом. Під час зустрічі було обговорено питання подальшої співпраці з компанією у рамках проекту «Поводження з побутовими відходами», що розпочався у Миргороді у 2006. Тоді ця компанія запропонувала свої контейнери для роздільного збирання сміття під досить вигідний кредит.

До теми: Миргородський досвід серед кращих українських міст

За словами Сергія Соломахи, за період реалізації проекту на спеціальних майданчиках встановлено 239 євроконтейнерів. сміттяНині назріла необхідність в їх заміні на сучасніші та більш ємні. Тому візит партнерів з Німеччини і стане черговим кроком на шляху подальшої співпраці. Як повідомив представник німецької фірми, миргородці досить успішно продовжують реалізовувати програму поводження з побутовими відходами і партнери готові нам допомагати.

До теми: Звернення  Миргородських дипутатів

Оглянули напрацювання миргородців, пан Вольфганг Эрмліх, сказав, що ця система працює не ідеально, але не гірше, ніж у Німеччині. Однак, треба ще попрацювати над вторинною переробкою свідходів, адже за міжнародними нормами можна переробляти 90 % усього сміття. мусорЙшлося під час розмови і про практику збору та утилізацію відпрацьованих енергозберігаючих ламп та батарейок за кордоном. У перспективі досвід німецьких партнерів планують використати і в нашому місті.

До теми: Чисте місто Миргород

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: