Міжнародний шаховий турнір у Миргороді. Новини турніру

12.07.2013 14:26

фото шахматного турнираМиргородський шаховий турнір офіційно відкрили 8 липня. Реєстрація учасників завершилася 9 липня. В перший день відбувся турнір з швидких шахів: 7 турів по 15 хвилин. Результати можна переглянути тут

Основна боротьба за перше місце розгорнулася між Олександром Олексиковим та Геннадієм Кузьміним. Боротьба закінчилася лише в 6 турі. Переможцем вийшов молодший за званням Олександр, набравши 6.5 з 7. З 2-го по 7-е місце з результатами 5.5 з 7 розділили між собою: Генадій Кузьмін, Єгор Богданов, Євгеній Чернов, Олег Терлецький, Олег Матюшин та Ковтун Сергій. За останній 8-ий приз зачепився вихованець місцевої ДЮСШ майстер ФІДЕ Артем Тютюнник.

До теми: У Миргороді відкрито Міжнародний шаховий фестиваль Миргород-2013

У категорії спеціальних призів переважали господарі турніру – 3 призи з 4-х.  Завдяки успішному виступу Геннадія Кузьміна, Євгенія Чернова, Олега Матюшина, Сергія Ковтуна ветеранський приз завоював Романів Микола, а в рейтингових категоріях до 2200 та 2000 кращими були Яременко Роман та Гранько Роман відповідно.

Кращий результат серед жінок показала майстер спорту Ірина Петрова. Приз кращого серед господарів дістався кандидату в майстри спорту Соломасі Олексію.

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: