На улицах Миргорода появились танки

12.04.2014 13:24

Несколько танков пошли в сторону Хорола и Комышни.

Военные отказываются объяснять, откуда прибыли и с какой целью.военная техника в миргороде т 46 в миргороде Миргород танки миргород танк танки в миргороде миргород танки танк в миргороде

 

Поделиться в соц. сетях
0
Теги:
  • Гость: Ото тебе и скинулись по 5 гривен))))))
  • Гость: До Миргородської міської ради надходять численні звернення від громадян, які занепокоєні пересуванням територією міста військової техніки. Так, у суботу, 12 квітня, вулицями міста їхала колона танків. Любительське відео з'явилося в мережі Інтернет і викликало хвилю занепокоєння серед мешканців міста. Спецтехніка прибула з інших військових частин для підсилення хорони військового аеродрому та військової частини, що дислокується у Миргороді. Відповідне рішення про посилену охорону військових об’єктів було прийнято Міністерством оборони України ще на початку поточного року. У зв'язку з загостренням суспільно-політичної ситуації в країні з метою недопущення розкрадання озброєння, боєприпасів та іншого військового майна в даний час Збройними Силами України проводяться заходи з посилення охорони військових арсеналів, баз, складів та інших військових об'єктів. Тож, військова частина А1356 посилюється військовослужбовцями з'єднань і частин інших військ, що прибувають до Миргорода. Підприємства та установи, начальні та лікувальні заклади працюють у звичному режимі. Звертаємося до громадян із розумінням ставитися до ситуації та зберігати спокій.
  • Гость: Люди сами оплатили себе войну
  • мила катина: Проснитесь, не бухайте! «Пьющим народом легче управлять», говорила Екатерина II. Думайте своими мозгами, а не жидовскими СМИ. Идёт планомерное, объявленное англо-саксами уничтожение славян, плохо то, что руками сами же славян. Инструмент англо-саксов — жиды, создают батальоноы из украинцев, покупают им для этого оружие, одурачивают через СМИ и т.д. Потом смотрят на это братоубийство, ржут и радуются вместе со своими шестёрками, которых немало. Предателей везде хватает.